apprendre une langue
apprendre une langue
ApplicationsBabbel Lifetime Cena | Oferta i kod promocyjny

Babbel Lifetime Cena | Oferta i kod promocyjny

Dzięki Babbel Lifetime nauka nowego języka może być intelektualnie stymulująca i przyjemna. Korzystając z metod takich jak aplikacja Babbel, optymalizujesz swój czas i dopasowujesz naukę języka do swojego intensywnego życia.

Ucz się nowego języka, zyskując zniżkę na dożywotnią subskrypcję Babbel.

Cena dożywotniej subskrypcji Babbel

Cena dożywotniej subskrypcji Babbel

Dzięki tysiącom sprzedanych egzemplarzy nowi użytkownicy mogą uzyskać dożywotnią subskrypcję Babbel w cenie obejmującej wszystkie 14 języków. Cena Babbel :

Zaoszczędź do 60 % z ofertą
Dożywotnie ceny Babbel

* Subskrypcje są odnawiane automatycznie. Automatyczne odnawianie można anulować w dowolnym momencie.

Babbel for life kod promocyjny :

Uzyskaj 60 % zniżki z tym kodem kuponu :

Ten kod promocyjny jest wymagany.

Dzięki dożywotniej subskrypcji Babbel możesz uczyć się nowego języka, kiedy tylko masz na to ochotę.

Rozwijaj się w tym roku z Babbel Lifetime, poznaj nową kulturę, odkrywaj i ucz się języka.

Dożywotnia oferta promocyjna Babbel

Dożywotnia oferta Babbel kosztuje od 199,99 € do 299,99 € w zależności od rabatów i promocji. ( z dostępem do wszystkich języków, na zawsze! ).

babbel lifetime

Dożywotnia promocja Babbel

Dzięki promocji Babbel możesz uzyskać dostęp do ponad 10 000 godzin nauki języka na komputerze i telefonie komórkowym i nie jesteś ograniczony do określonej liczby urządzeń, dzięki czemu jest to świetna opcja dla każdego, kto chce poszerzyć swoje umiejętności językowe.

Babbel Lifetime cena

Naucz się nowego języka, zdobywając zniżkę na dożywotnią nagrodę Babbel już teraz.

Dlaczego warto wybrać Babbel Lifetime?

Dzięki ofercie subskrypcji Babbel obejmującej wszystkie języki możesz uczyć się dowolnego języka, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek jesteś, z dożywotnim dostępem. Lekcje są krótkie, co ułatwia naukę w ciągu 10 lub 15 minut. Program posiada doskonałą funkcję rozpoznawania mowy, która może pomóc w nauce wymowy.

Babbel pomaga milionom ludzi mówić i rozumieć nowy język szybko i pewnie. Już po miesiącu nauki będziesz w stanie pewnie rozmawiać na praktyczne tematy, takie jak transport, restauracje, zakupy, wskazówki dojazdu, nawiązywanie znajomości i wiele więcej!

babbel dozywotnia na

Po wybraniu języka, którego chcesz się nauczyć, możesz rozpocząć naukę, biorąc udział w krótkich 10-minutowych lekcjach skupiających się na określonych kluczowych umiejętnościach konwersacyjnych. Każda lekcja jest prowadzona przez native speakera nowego języka.

Oferując 14 języków i ponad 10 000 godzin treści, oprogramowanie do nauki języków Babbel ma być najkrótszą drogą do prawdziwych konwersacji. Babbel został wybrany przez naszą stronę internetową jako jedna z najlepszych aplikacji do nauki języków.

Dożywotnia subskrypcja Babbel

Dzięki dożywotniej subskrypcji Babbel użytkownicy mogą uczyć się we własnym tempie, korzystając z dostępnych taktyk nauczania ekspertów.

babbel lifetime cena

Posiadanie Babbel na całe życie oznacza, że możesz doskonalić swoje umiejętności lub uczyć się dodatkowego języka w dowolnym momencie – na zawsze.

Dożywotnia subskrypcja Babbel na wszystkie języki

Dożywotnia subskrypcja Babbel obejmuje następujące języki: hiszpański, niemiecki, włoski, francuski, portugalski, szwedzki, turecki, holenderski, polski, indonezyjski, norweski, duński, rosyjski i angielski. Dzięki tej dożywotniej ofercie Babbel możesz uczyć się ich wszystkich we własnym tempie.

Jeśli chcesz uczyć się nowego języka na lekcjach online, Babbel Live to kolejna opcja. Jest to innowacyjny sposób na zaoferowanie uczniom interaktywnej, wirtualnej klasy. Może pomieścić do sześciu uczniów.

À découvrir